Abiye Elbise Ayakkabıları

 Abiye elbiseniz de genellikle askılı ya da topuklu sandalet tarzı olan modelleri tercih edebilirsiniz. Elbiseniz V yaka modeline sahip ise de; ayak parmakları kapalı olan ayakkabı ya da sandalet giymek oldukça yakışacaktır.

Renk tercihi de model tercihi kadar önemli bir konudur. Bu yüzden abiye elbiseleriniz de kullanacağınız renk kesinlikle elbiseniz ile uyumlu olmalıdır. Yanlış model seçiminden çok renk seçimi sizi yakacak unsur olacaktır. Renkli bir elbise tercihinde bulunursanız aynı şekilde renk konusunda göze hitap eden ayakkabı tercihi yapabilirsiniz. Bunun yanında siyah renkte bir abiye elbisesi sizlere daha rahat renk kombine imkanı sunarken, en rahat alternatif kullanım da beyaz abiye elbise altına, aynı tonda yer alan bej vs… ayakkabı renk tercihleri olacaktır. Bunlar dışında incelemeye alınacak olan bir diğer elbise modeli ise de kırmızı abiye elbise tercihi olacaktır.

Kırmızı abiyeler doğru kombinler ile birlikte gecenin yıldızı olmaya aday bir tercihtir. Elbette abiye elbise modeli tercihi yaparken bu tercihte kırmızı renk tonuna yakışacak siyah renk sizlere eşlik etmelidir. Aksesuar ve ayakkabı tercihinde siyah kullanmanız kırmızı ile birlikte mükemmel duracaktır.

Abiye Elbise Ayakkabıları Resimleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir