Abiye Elbise Temizliği

Abiye Elbiselerinizi Temizlemek İçin İki Farklı Yöntem; bildiğiniz üzere su, yünlü kumaş tarzı kumaş tarzları dışında yer alan malzemeler arasında geçiş yaparak kiri ortadan kaldırabiliyor. Abiye Elbiseler de su ile temizlenemeyen hatta yıpranan bir gruba dahil oluyor. Merak etmeyin abiye elbiselerinizi temizleyebileceğiniz basit bir imkan vardır.

Kuru temizleme işleminde kullanılan petrol, lekeyi söker ve geriye temiz bir alan bırakır. Üstelik herhangi bir yıpranma olmaksızın uzun ömürlü kullanım vaad eder. Abiye elbiselerinizi de kuru temizlemeye göndererek, kiri ortadan kaldırabilirsiniz. Bunun dışında abiyenizi küvete yatırıp, 1 saat kadar bol su içerisinde beklettiğiniz zaman, ayrıca ilaveten bir veya iki damla kadar sıkma limon suyu ilavesinde bulunursanız; lekelerin yumuşadığını kumaşı terk ettiğini görmüş olursunuz.

Zamanında anneler ve babaanneler tarafından ortaya çıkan bu imkan, tesadüfler sonucunda başarılı bir şekilde sonuçlanıp, günümüze kadar gelmiştir. Limon suyunun yapmış olduğu bu başarılı etkiyi birçok kimyasal ürün yapamazken, denemesi bedava olan bu temiz yöntem sayesinde abiye elbiselerinizi kirlerden arındırabilirsiniz.

Abiye Elbise Temizliği Resimleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir