Abiye Ve Aksesuar Seçimi

Abiye Ve Aksesuar Seçimi 2015Özel bir geceye davetlisiniz, uzun araştırmalardan sonra trend bir model satın aldınız. Kendi zevkinize ve bedeninize uygun bu elbise içinde harika hissediyorsunuz. Gözlerin üzerinizde olacağını düşünüyorsunuz. Ancak abiye kıyafetin birkaç önemli tamamlayıcısı olduğunu da biliyorsunuz. Makyaj, saç ve aksesuar da en az abiye kıyafet seçiminiz kadar önemli. Tıpkı onun gibi zevkinizi ve tarzınızı yansıtacaklar. Peki, aksesuar seçerken nelere dikkat etmek gerekir?

Gideceğiniz mekân, seçtiğiniz kıyafet, makyaj ve saç modeliniz aksesuar seçiminde dikkat etmeniz gereken noktalardır ve aynı zamanda size fikri verecektir. Makyajda genellikle renklerin uyumu önemliyken aksesuar seçiminde biraz daha esnek davranabilirsiniz. Kıyafetinizle aynı renkte bir takıyı rahatlıkla seçebilirsiniz.

Takınızı seçerken kıyafetinizin dekoltesi oldukça işinize yarar. Eğer boyun kısmı kapalı bir abiye giydiyseniz kolye kullanmanız pek uygun olmayacaktır. Bunu yerine şık bir küpe yeterlidir. Derin bir dekoltede ise tam tersine kolye çok zarif duracaktır. Sadece zevkli bir bilezikle de şık olmanız ve kombininizi tamamlamanız mümkün.

Kullanacağınız çanta küçük ve zarif bir çanta olmalı. Trend modellerden yana seçim yapmanız önerilir. Ancak büyük çanta kullanmaktan kaçınmak gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir