Balo Elbiseleri 2015

Balo Elbiseleri 2015 10Üniversite de düzenlenen balo tarihi öğrenildiği andan itibaren kızları bir telaş almaktadır. Giyecekleri kıyafetler, ayakkabılar, tercih edecekleri çantalar ve takılar aynı zamanda da saç modeli bulmak uzun sürmektedir. Balo için binlerce elbiseye bakılsa da çoğu zaman hangi elbiseyi alsam ve bu elbiseyi başka biri alır da pişti olur muyum düşüncesi beyinler de yer etmektedir.

Balo İçin Elbise Tercihi Nasıl Yapılmalıdır?

Güzel görünmek ve dikkatleri üzeri çekmek için vücudun iyi tanınması ve vücudun kusurlarını örtecek güzel kısımları ortaya çıkaracak elbiselerin tercih edilmesi gerekmektedir. Vücut yapısı öğrenildikten sonra elbiselere göz atmaya başlanmaktadır. Eğer kısa boylu iseniz uzun elbiseler tercih etmemeniz gerekmektedir. Ayrıca desenli ve renkli elbiseler de uygun değildir. Göğüs altında bir kemer ve sonrasında bollaşan kısa elbiseler uygun olmaktadır.

Kilolu iseniz hafif vücudu saran ve fazlalıklarınızı kapatan bir elbise modeli tercih etmeniz gerekmektedir. Zayıfsanız ve boyunuz da uzunsa dar ve bandaj elbiseleri hemen elemeniz en doğrusudur. Renkli ve desenli tül elbiseler ile bahar esintisini şıklığa çevirebilirsiniz.

Üniversite balosu için elbiseler ararken ten renginizi de göz önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. Esmer bir tene sahipseniz dore ve metalik gibi parlak renkler, beyaz tenli iseniz pastel tonları kullanmaya özen göstermeniz gerekmektedir. Esmerler açık renkleri kullanarak ten rengini avantaja çevirebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir