Gelin Olmadan Önce

Gelin Olmadan Önce 9GELİN OLMADAN ÖNCE; hayatınızın en anlamlı evet cevabını vermek üzeresiniz. En güzel gelin olmak istiyorsunuz. Hayalinizde bir gelinlik var. Mekân, tarih ve davetliler hazır. Peki, siz hazır mısınız?

Gelinlik seçiminizde sadece hayalleriniz size yol göstermesin. Dikkat etmeniz gereken birkaç nokta işinizi kolaylaştıracaktır. Öncelikle gelinlik seçimini zevkli bir sürece dönüştürmek için elinizden geleni yapın. Yanınızda hep sevdiğiniz insanlar size geribildirim vermek için bulunsunlar. İhtiyacınız olacak. Birçok dergi karıştırmış ve mağaza gezmiş olabilirsiniz. Bu sürecin normal bir parçasıdır. Aklınızda bir şey kalmamalı. Böylece gelinliğinizi aldığınızda emin olacaksınız. Gelinliğinizin mekâna ve mevsime uygunluğu kadar vücut tipinize ve boyunuza uygunluğu da önemli. Moda önerilerini de dikkate alarak bir tercih yapın. Gelinliğinizi seçtiğinize göre diğer adıma geçebiliriz.

Elbette aksesuarlarınız da gelinliğiniz kadar önemli. Gelin çiçeğiniz sevdiğinizden renklerden oluşmalı, hatta gelinliğinizin modeline uygunsa ayakkabınızla uyum içinde olması şık duracaktır. Bu arada yedek ayakkabı almayı sakın unutmayın. Ayrıca makyaj ve saçınızın modern olmasına özen gösterin. Abartıya hiç gerek yok, bütün ilgi gelinliğinizde olmalı.

Gelin Olmadan Önce Resimler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir