Gelinlik Aksesuarları

Gelinlik Aksesuarları 9Gelinlik Aksesuarları; düğününüze hazırlanırken en çok zamanı gelinlik seçerken harcayabilirsiniz. Ancak gelinliğiniz kadar önemli olan bir konu da aksesuar seçimlerinizdir. Hayalinizdeki gelinliğe sahip olsanız bile uygun ve şık aksesuarlarınız olmadan işiniz bitmiş sayılmaz. Güzelliğinize güzellik katacak bu aksesuarlar neler olabilir?

Gelinliğinizi tamamlayacak ve size işte şimdi oldu dedirtecek aksesuar kesinlikle duvağınızdır. Duvaksız gelin olmaz. Duvağınızı seçerken gerçekten çok dikkat etmelisiniz. Gelinliğinizle uyum içinde olacak, saç modelinize imkân tanıyacak bir duvak seçmelisiniz. Birçok duvak modeli olmakla beraber duvağıyla birlikte tasarlanan gelinliklere de göz atabilirsiniz. Uzun tül duvaklar ya da şapka duvaklar her sezon trend olmaya devam ediyor. Duvak seçiminde boyunuzu da hesaba katmayı unutmayın. Kısa boylu biri uzun bir duvak seçerse bu daha kısa görünmesine neden olacaktır. Düğün temanız elveriyorsa ve siz de beğeniyorsanız eldiven ve kuşak kullanabilirsiniz. Çok çeşitli eldiven modelleri bulunmakla beraber çiçekli veya taşlı kuşaklar da bulmanız mümkün.

Kesinlikle kullanmanız tavsiye edilen bir aksesuar da gelin kesesidir. Hem şık ve zariftir hem de hediyelerinizin güvenliğini sağlar. Takılarınız, ayakkabılarınız ve çiçeğiniz de diğer aksesuarlarınızla uyumlu olacak şekilde gelinliğinizi tamamlamalıdır.

Gelinlik Aksesuarları Resimleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir