Kuyruklu Gelinlik Modelleri 2015

Kuyruklu Gelinlik Modelleri 2015 4Her gelinin hayalidir en özel gününde kuğu gibi saf ve tertemiz olup tüm dikkatleri üzerine çekmek bu yüzden de özellikle de gelinlik konusunda çok titiz davranır.

Her şeyin bir modası olduğu gibi gelinliklerin de bir modası vardır ve bu moda her yıl kendini yeniler. İçinde bulunduğumuz 2015 yılında da kuyruklu modeller ön plana çıkmıştır. Özellikle genç ve fiziğine güvenen bayanların dikkatini çeken Kuyruklu Gelinlik Modelleri 2015 hem gelinlerin bu en özel gününde onların bir kuğu gibi görünmesini sağlıyor hem de onlara inanılmaz bir şıklık katıyor. Bu yüzden bu tarz gelinlikler birçok gelinin hayalini süsleyen gelinlik modelleri arasında yerini alıyor.

Bütün güzelliğine rağmen yine de bu modelleri tercih edecek gelinlere bazı önerilerim olacak; Özellikle kısa boylu ve minyon tipli kadınların uzun kuyruklu gelinlikleri tercih etmemesi gerekir çünkü gelinliğin arkasındaki kuyruk uzadıkça kişiyi daha kısa boylu ve minyon gösterebilir fakat uzun bacaklı ve zayıf kadınlar ise bu uzun kuyruklu gelinlik modellerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirler.

Bununla birlikte uzun kuyruk sade, örneğin balık model ya da dar kesime sahip gelinliklerde çok hoş bir hava yaratırken kabarık, örneğin prenses model gelinliklerde gözü yorup kalabalık görünebilir. Unutmamalıdır ki o gün sizi gösterecek olan aşırı şatafatlı bir gelinlik değil, vücudunuzla uyumlu, sizi sade ve şık gösterecek gelinliklerdir.

Kuyruklu Gelinlik Modelleri 2015 Resimleri:

Yorum

  1. By lale

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir