Mini Abiye Modelleri

Mini Abiye Modelleri 2016Özellikle genç kızların tercihi olan abiye modellerine baktığımız zaman çoğunlukla mini abiye modelleri kullandıklarını görmekteyiz. Çünkü bu abiyeler daha şık ve dikkat çekici bir görüntü oluşturabilmek bakımından genç kızlara yardımcı olmaktadır.

Mini abiye kullanacak olan bayanların bazı konularda daha fazla dikkat etmeleri gerekmektedir. Öncelikle bu kıyafetleri giyeceğiniz yerlere dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü bu mini kıyafetleri her yerde kullanabilmeniz söz konusu değildi. Mini etek boyuna sahip abiyeler giyebilmek için fiziğinizin özellikle bacaklarınızın çok düzgün olması gerekir. Basen kısmında fazlalıklar bulunan bayanların bu abiyelere yönelmeleri pek de hoş bir görüntü oluşturmayacaktır. Bu yüzden seçimlerinizi yaparken vücut yapınızı dikkate almanız gerekir.

Yeni sezonda mini abiye modelleri arasına baktığınız zaman bunların çoğunlukla önü kısa arkası uzun modellerden olduğunu görmekteyiz. Bu kesime sahip olan modeller gideceğiniz özel davetlerde daha şık görünmenize olanak sağlasa da kısa boylu bayanların tercihlerini bu modellerden yana kullanmamaları daha doğru olacaktır. Bunun yanında dar mini modeller, kabarık mini modeller, balon diye tabir edilen mini modeller sezonun dikkat çeken modelleri arasındadır. Özellikle lise ve üniversite mezuniyet balolarında genç kızlar tarafından tercih edilmektedirler.

Mini Abiye Modelleri Resimleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir