Tek Omuz Abiye Modelleri

Tek Omuz Abiye Modelleri UzunUzun yıllardır modası geçmeyen ve geçmeyeceğini düşünülen modellerin başında ise tek omuz abiye elbise modelleri geliyor. Tek omuz abiyeler uzun ve kısa modellerle abiye giyim firmaları ve bazı markaların özel koleksiyonların da yer alarak şıklık yarışından geri kalmak istemeyen bayanların beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Tek omuz abiye modelleri yeni sezon abiye tasarımları arasın da tekrar yerini alarak bayanların beğenisine sunuldu. 2015-2016 tek omuz abiye modellerinde dikkatleri çeken omuz askılarında elbisenin bütünüyle uyumlu bir şekilde tasarlanan detaylardır. Omuzlarsa çiçekli aksesuarlardan tutunda payet işlemelerine kadar farklı detaylar kullanılmıştır. Bu da alıcısına farklı seçenekler sunmuştur. Her yaşta ki ve her bedendeki bayanların giyebileceği şekilde tasarlanan tek omuz abiye modelleri her renkteki seçenekleriyle dikkat çekmektedir. Bir çok abiye elbise modelinde olduğu gibi farklı renk ve tasarımlarda bayanların beğenisine sunulmaktadır.

Robadan vücudun alt kısmına doğru bolalan şifon tek omuz abiyeler bel bölgesinde fazlalığı olan bayanlar için idealken, vücudu saran tek omuz elbiseler ise bayanların bellerini daha ince omuzlarını ise daha geniş gösterecektir.

Tek Omuz Abiye Modelleri Resimleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir