Tesettürlü Abiyeler

Tesettürlü Abiyeler; tesettürlü bayanların kıyafetlerine önem vermesi ile birlikte tesettür modasında önemli gelişmeler yaşanıyor. Bu moda sadece tesettürlü bayanların günlük kıyafetlerine hitap etmekle kalmayıp, onların özel günlerinde de onları yalnız bırakmıyor.

Tesettürlü abiyeler de siyah her zaman olduğu gibi moda renk olarak yerini koruyor. Bunun dışında saks mavisi, pudra pembesi, zümrüt yeşili ve hardal sarısı gibi renler tesettür abiyelerdeki vazgeçilmez renkler olarak karşımıza çıkıyor. Bu modellerde renk dışında kullanılan kumaş da her zaman bu modanın kullanıcıları için aranan bir nitelik olduğu için, danteller, tüller ve payetli kumaşlar tesettürlü abiyeler deki tercih edilen kumaşlar olarak biliniyor. Bu tür kıyafetleri tercih eden müşteriler hoş bir eşarp ve aksesuar seçimi ile özel günlerin zarif konuları olarak davetlerde yer alıyorlar.

Kısacası moda sadece açık bayanlara değil, kapalı bayanları da düşünüyor ve onlar için hoş abiye modellerini gün geçtikçe çeşitlendiriyor. Tesettür modasının takipçileriyse bu modanın yeni abiye ürünlerini merakla bekliyorlar.

Tesettürlü Abiyeler Resimleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir