Uzun Abiye Modelleri

Uzun Abiye Modelleri Ve FiyatlarıUzun abiye model seçimi yapılırken yanlış bilinen ve düşünülen çok hata vardır. Bunların başında yüksek fiyatlı abiyelerin moda sanılması ve uyumsuz renk seçimi yapılması gelir. Bir diğer yanılgı ise uzun abiyelerin sadece kış mevsiminde giyilebileceğinin düşünülmesidir.

Uzun abiyeler özel gecelerde, kokteyl veya düğün gibi davetlerde tercih edilebilir. Eğer böyle bir gecede dikkat çekici görünmek istiyorsanız iddialı modeller ve renkler tercih etmelisiniz. Bu renklere örnek olarak kırmızı, pembe, mavi ya da beyaz tonları verilebilir. Modeller arasında ise önünüze kocaman bir liste çıkabilir. Çünkü uzun abiyeler en yaygın abiye türüdür ve tasarımları her sezon yenilenmektedir. Yırtmaçlı, dekolteli ve straplez bu modellerden bazılarıdır. Bu modeller arasından özellikle dekolteli tasarımlar en çok dikkat çeken modellerdir. Bu modelle kırmızı renk birleştiğinde ise hem dikkat çekici hem de iddialı olmanız kaçınılmaz oluyor.

Abiye elbisenin rengi ve modeli önemli olduğu kadar kullanılan aksesuarlar da önemlidir. Uygun renk ve modelde çanta ve ayakkabıyla kombinlenmeli ve takı kullanımında çok dikkatli olunmalıdır.

Uzun Abiye Modelleri Resimleri:

Yorum

  1. By Hasibe basalak

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir